Previous Next

«З митцем у серці»: Сьогодні світ відзначає 211 роковини з дня народження М.В. Гоголя

Хтось називає його містиком, хтось - митцем, для когось він великий натхненник. Важко переоцінити постать Гоголя у світовому мистецтві слова.


Сьогодні ми відзначаємо 211-ту річницю з дня народження М. В. Гоголя і саме Полтавщина явила світу генія письма. З цієї нагоди Департамент культури і туризму обласної державної адміністрації вітає з роковинами письменника всіх, хто з гордістю називає себе гоголівцями.
Не випадково дві установи обласного підпорядкування носять ім’я цього знаменного письменника, а саме Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.В. Гоголя та Національний музей-заповідник М.В. Гоголя.
З нагоди дня народження митця було запланована низка заходів, зокрема вже традиційний театральний фестиваль «У гостях у Гоголя» та туристичний проєкт у музеї-заповіднику на Шишаччині. Проте життя внесло свої корективи та поки завдяки спільним зусиллям творчого колективу гоголівців, сьогодні кожен бажаючий може долучитися до онлайн проєкту «Театр на дивані» за цим посиланням https://teatr-gogolya.pl.ua/news/zmi/teatr-na-divani. До речі, сьогодні ви можете насолодитися виставою «Шинель». Музейна спільнота гоголівців теж не залишилась осторонь та приготувала вам віртуальну екскурсію (див. https://museum-portal.com/ua/museum/national-museum-preserve-of-n-v-gogol).
Карантин – не привід нудьгувати. Бережіть себе та залишайтеся вдома.


Надрукувати   E-mail