Previous Next

У Полтаві відбувся практикум «Підтримка просування реформи місцевого самоврядування через інформаційні майданчики у Полтавській області»

31 січня 2019 року у приміщенні Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. П. Котляревського відбувся практикум «Підтримка просування реформи місцевого самоврядування через інформаційні майданчики у Полтавській області»

Основною темою зібрання стала робота піар –клубів бібліотек в умовах децентралізації. Організатори заходу запропонували піар –клубам приєднатися до проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні». До участі у заході запросили публічні бібліотеки, громадські організації та представників місцевих ЗМІ. Проект виконується Асоціацією міст України в партнерстві з IREX / Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Проект викликаний підвищити обізнаність громадян та їхнє розуміння реформи місцевого самоврядування. Через залучення місцевих громадських організацій, бібліотек та ЗМІ проект інформуватиме про суть реформи та підтримуватиме заходи що активно залучають громадян до співпраці з органами місцевого самоврядування.

Під час заходу розглянули практичні завдання які стоять перед піар-клубами:

-працювати на добробут бібліотек та громади;

-сприяти висвітленню у ЗМІ інформації щодо процесів децентралізації у своїй області й інформувати журналістів про цікаві події на території громад, задля донесення об’єктивної інформації до людей про переваги ОТГ зокрема в рамках цього проекту та загальної інформації про роботу бібліотеки загалом;

-запрошувати журналістів на заходи;

-інформувати журналістів про цікаві події на території громад. Тримати руку на пульсі та інформувати громади через ЗМІ.


Надрукувати   E-mail