Previous Next

Відриваємо набір на курси підвищення кваліфікації для фахівців туристичної сфери

Раді повідомити новину, яка розширить кордони для туристичної галузі Полтавщини.
Департамент культури і туризму Полтавської облдержадміністрації дослухався до запиту від представників туристичної галузі та оголошує набір на курси підвищення кваліфікації. Головною тематикою курсів стануть тренди галузі, комунікація, digital, грантова діяльність та психологічні аспекти в туризмі. Курс заплановано реалізувати в термін з 29.03. по 02.04.2021 року.
Відбір на участь у навчанні відбудеться на конкурсній основі. Для цього необхідно подати мотиваційний лист разом з контактними даними за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSekOexIzNRs7u9Fz2YdziBwuLqvqiRq523KRIoqpSpGLhcokw/viewform  в термін до 15.03.2021 року. Про результати відбору усі учасники конкурсу будуть повідомлені не пізніше 19.03.2021 на електронні адреси, які необхідно вказати у Google form.
Після відбору учасники отримають програму курсу, інформацію про наших партнерів та деталі стосовно навчання. Для даних учасників курс безкоштовний. За результатами усі учасники курсу отримають ліцензований сертифікат.
У разі, якщо станом на період проведення курсів
санітарно-епідеміологічна ситуація у Полтавській області дозволить проведення курсів, Департаментом заплановано провести даний захід у режимі офлайн (offline).
Слідкуйте за нашими новинами на офіційних інтернет-ресурсах Департаменту.


Надрукувати   E-mail