Previous Next

У розпал туристичного сезону важливо нагадати про необхідність дотримання правил безпеки туристичних поїздок та відповідальність суб'єктів туристичної діяльності за безпечне перебування туристів під час поїздок.

Зі свого боку Департамент культури і туризму, як уповноважений орган з питань розвитку туризму Полтавської облдержадміністрації, має на меті інформаційно попередити випадки, що можуть статися з туристами у частині дотримання техніки безпеки в тому числі і на території Полтавської області.

Звертаємо увагу, що керуючись частиною 2 абзацу 3 статті 13 розділу ІІІ ЗУ «Про туризм» суб'єкти туристичної діяльності, здійснюючи відповідний вид діяльності, зобов'язані створювати безпечні умови в місцях надання туристичних послуг, забезпечувати належне облаштування трас походів, прогулянок, екскурсій тощо. Згідно вимог вище згаданого ЗУ «Про туризму» суб’єктами туристичної діяльності є туристичні оператори, туристичні агенти, інші суб'єкти підприємницької діяльності, що надають послуги з тимчасового розміщення (проживання), харчування, екскурсійних, розважальних та інших туристичних послуг, гіди-перекладачі, екскурсоводи, спортивні інструктори, провідники та інші фахівці туристичного супроводу, фізичні особи, які не є суб'єктами підприємницької діяльності та надають послуги з тимчасового розміщення (проживання), харчування тощо.

Одночасно повідомляємо, що наразі Департаментом провадиться діяльність зі збору інформації від об’єднаних громад Полтавської області стосовно потенційно-небезпечних для туристів об’єктів відвідування. У разі необхідного Департамент готовий буде надати такі дані для врахування у роботі.

За додатковою інформацією рекомендуємо звертатись до фахівців відділу розвитку туризму та музейної справи Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації за тел. (0532) 60-63-39 та (0532) 60-62-23 або email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..