Адреса: 36014, м. Полтава, вул. Соборності, 45; e-mail: kultura@adm-pl.gov.ua тел.: +380532561630, факс: +380532609329 Пн-Чт 8:00-17:15, Пт 8:00-16:00   
Департамент культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації

Версія для осіб із порушенням зору

paywatch_logo4.png
Previous Next

Інтерактивна мапа Полтавської області #Віртуальні_мандрівки_Полтавщиною

Інтерактивна мапа Полтавської області #Віртуальні_мандрівки_Полтавщиною, розроблена Комунальним закладом «Центр охорони та досліджень пам’яток археології» Полтавської обласної ради, представляє собою новий онлайн-ресурс, що має тривимірні функції та містить інформацію про найбільш визначні пам’ятки історико-археологічної спадщини, а також унікальні авторські туристичні маршрути.


Оцінити інновацію ресурсу можна за наступними складовими:
 Розроблена на алгоритмах супутникової карти онлайн-платформа з багатим функціоналом і можливостями для користувачів додавати власні об’єкти та маршрути.
 Можливості віртуальних мандрівок користувачів по типу алгоритмів «Google Earth Pro».
 Функція перегляду всіх пам’яток по маршрутам з висоти пташиного польоту (30 сферичних панорам і 10 3D-візуалізацій об’єктів, інтегрованих безпосередньо на саму мапу).
 Віртуальні кабінети пам’яток та об’єктів Полтавської області з повним інформаційним досьє.
 Можливості для користувачів створювати точки на мапі, наповнювати їх інформацією та будувати власні маршрути за вибіркою об’єктів
 Дві тривимірних моделі реконструкції прототипів культових поховань доби ранньої бронзи.

Історико-культурний туризм – тренд наступних років!

Проєкт впроваджений за підтримки Українського культурного фонду та Zagoriy Foundation.
Український культурний фонд ‒ державна установа, створена у 2017 році з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Підтримка проектів Українським культурним фондом здійснюється на конкурсних засадах.
Благодійний фонд Zagoriy Foundation був створений у 2015 році Глібом, Катериною та Володимиром Загоріями для реалізації благодійних проектів. Zagoriy Foundation системно впроваджує накопичений поколіннями сім'ї Загорій досвід благодійництва, — що дозволяє робити вражаючий внесок в розвиток України. Фонд на довготривалій основі підтримує важливі для українського суспільства ініціативи та бере участь у заходах, які спрямовані на популяризацію благодійної діяльності. Пріоритетним напрямом діяльності Фонду є розвиток культури благодійності. В цьому напрямку Фонд системно впроваджує сталі проекти й окремі активності.

Контакти представників проєкту:
Ксенія Малік, координаторка, +380677381454, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
В’ячеслав Шерстюк, керівник напрямку науково-публіцистичного наповнення, +380974914190, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

divider888.png

Анонси

Галерея

divider_copy.png
f1.png
f2.png
divider888.png

Культура і мистецтво

divider_copy.png
divider888.png

3D Тури

Facebook

divider_copy.png
divider888.png

Туристичні маршрути

divider_copy.png

Mobile