Комунальний заклад «Полтавський академічний симфонічний оркестр» Полтавської обласної ради

 

Комунальний заклад «Полтавський академічний симфонічний оркестр» Полтавської обласної ради має глибоку історію творчого розвитку та становлення на ниві симфонічної музики України.

 Колектив розпочав творчу діяльність у 2000 році при Полтавському обласному українському музично-драматичному театрі імені М.В. Гоголя, як творчий підрозділ театру.

З 2016 року оркестр функціонує як самостійна концертна організація, що  забезпечена власною концертною залою для проведення концертів і репетицій. Приміщення  оснащене сучасним звуковим та світловим обладнанням.

Головний диригент та ідейний засновник Полтавського симфонічного оркестру –  народний артист України Віталій Михайлович Скакун, палкий пропагандист класичної симфонічної музики на Полтавщині та в Україні, продовжувач великих традицій, котрі заклав на початку ХХ-го століття відомий диригент та засновник Полтавського музичного училища                          ім. М.В. Лисенка Дмитро Ахшарумов.

Диригент оркестру, перший кларнет  – випускник Донецької державної музичної академії ім. С.С. Прокоф’єва, Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського, викладач Полтавського музичного училища ім. М.В. Лисенка  Єлизар Пащенко.

До складу оркестру входить плеяда кращих музикантів Полтави та є музиканти з інших регіонів України, які співпрацюють з оркестром від дня заснування колективу, так само, як і іноземні митці із світовим визнанням.

Симфонічний оркестр був і залишається творчою лабораторією сучасних українських композиторів, диригентів і солістів. Колектив –  популярний у Полтавській області та добре знаний в Україні та закордоном. Репертуар оркестру складають симфонії та концерти Бетховена, Брамса, Шуберта, Ліста, Рахманінова, Чайковського, Прокоф’єва, Шостаковича, симфонічні твори від епохи бароко до сучасного авангарду, акомпанементи інструментальних і вокальних творів, сучасні естрадні твори, джазові композиції.

Полтавський академічний симфонічний оркестр – пропагандист світової класичної та сучасної української музики.

Контакти:

36039, Україна, м. Полтава, вулиця Європейська, 49

Електронна пошта (e-mail): Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

 Телефони Оркестру:

+38 (0532) 56-46-85 (адміністрація)

+38 (0532) 60-74-75 (бухгалтерія)

Каса працює:

Понеділок – П’ятниця 3 10.00 до 17.00.

Субота та неділя – вихідні!

Довідка за телефоном: +38 (0532) 56-46-85

Сайт: https://orchestra.com.ua/ 


Надрукувати   E-mail